Firma JESSY powstała w 1992 roku i jest wiodącym producentem manekinów, ekspozytorów i stojaków w Polsce. Ponad 25-letnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć produkty najwyższej jakości, które są nieodzownym elementem wyposażenia sklepu. Dzięki stałej współpracy z największymi firmami branżowymi, przygotowaliśmy idealnie „skrojoną” ofertę na potrzeby klientów.

W ofercie firmy JESSY znajdą państwo szeroką gamę manekinów i ekspozytorów do prezentacji bielizny i ubrań wykonanych z gładkiego i twardego tworzywa w kolorach: cielisty, srebrny i biały . Produkujemy m.in. torsy damskie i męskie, popiersia, nogi (damskie, męskie i dziecięce), głowy ekspozycyjne oraz różnego rodzaju metalowe stojaki i standy. Nasze produkty pozwolą państwu na efektywne wyeksponowanie oferowanych towarów, a zarazem podniosą prestiż lokalu bowiem stanowią część ekspozycji sklepowej.

Wykonujemy również całkowicie nowe wzory manekinów, nóg lub torsów na specjalne zamówienia klientów. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.